قالب پست اینستاگرام برای فوتوشاپ طرح طبیعت با فرمت PSD

قالب پست اینستاگرام برای فوتوشاپ طرح طبیعت با فرمت PSD


قالب پست اینستاگرام چیست؟

خیلی مواقع پیش میاد که در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام درحال گشت و گذار هستید و ناگهان پست هایی رو با قالب های بسیار جذاب و شکیل میبینید و همین کافیه تا جذب اون پست بشوید.

با رشد فضای کسب و کار اینترنتی در اینستاگرام و تبدیل شدن این شبکه اجتماعی به پربازدیدترین رسانه مورد استفاده در ایران و جهان ، همچنین وجود انواع کسب و کارهای مختلف در اینستاگرام ، اهمیت طراحی ظاهر صفحات ، پست‌ها و استوری‌ها بیش از پیش نمایان شده است.

ظاهر پیج اینستاگرام شما مانند ویترین یک مغازه اهمیت بسیار بالایی دارد و باعث افزایش تعامل کاربران خواهد شد. و مطمئنا این ظاهر زیبا در کنار حرفه‌ای بودن شما می‌تواند باعث افزایش فروش محصولات و همچنین افزایش مشتری برای خدمات شما شود.

همچنین شما میتوانید با دانلود این محصول به صورت رایگان و دائمی پست های خود را با نرم افزار فوتوشاپ شخصی سازی کنید و به سرعت در اختیار بگیرید و به اشتراک بگذارید.

وبسایت فایلی مارکت همچنین قالب های پست اینستاگرام رو با موضوعات بیشتری را در دسته بندی قالب های اینستاگرام قرار داده است که میتوانید از انها دیدن کنید.

کارایی این محصول براساس شرکت فیسبوک

طبق تحقیقاتی که توسط شرکت فیسبوک در سال ۲۰۲۱ انجام شد به داده های بسیار شگفت انگیزی دست یافتند که نقش قالب و شکل ظاهری پست اینستاگرام یکی از آن ها بود و این داده های آماری اینگونه بود که هرچه ظاهر پست ، معرفی محصول و یا مطالب زیبا تر و استاندارد تر باشد کلیک و اقدام به خرید بیشتری را دریافت می کند.

 

 

">

قالب پست اینستاگرام برای فوتوشاپ طرح طبیعت با فرمت PSD
قالب پست اینستاگرام,کاور پست اینستاگرام

نرم افزار


دانلود فایل| |