خانه / سرگرمی / پیامک / دلیل اینکه ۱۳ آذر شد روز بیمه + پیام تبریک

دلیل اینکه ۱۳ آذر شد روز بیمه + پیام تبریک

 

دلیل اینکه ۱۳ آذر شد روز بیمه + پیام تبریک

شما هم اکنون در سایت سرمشق انتظار می باشید که یکی از بزرگترین مجموعه در زمینه پیام و اس ام اس  می باشد مخصوصا امروز که در خدمتتون هستیم در مورد متن پیامک هایی رو در این باره براتون در زیر درج میکنیم.

ناگفته نماند که شما میتونید با تهیه پنل پیامکی از سایت سامانه لاین تمامی این پیامک ها رو به تمامی مخاطبین خودتون با تعرفه کمتر و همچنین با کیفیت بیشتری این کار رو بکنید مثلا زمان بندی بر روی پیامک های خودتون بزارید و در مناسبت های مختلف به مخاطبین خودتون پیامک های زمان بندی شده رو بفرستید.

کافیه یه سر به سایت سامانه لاین بزنید از تمامی موارد با خبر خواهید شد

 

شما در حال دیدن دلیل اینکه ۱۳ آذر شد روز بیمه + پیام تبریک

در دسته بندی پیامک هستید.

 

جزئیات مهم ۱۳ آذر ، روز بیمه

بیمه تعهد و قراردادی است که بر مبنای آن شرکت بیمه گزار تعهد می کند که در قبال دریافت وجه مختصر، در برابر خسارت های افراد و شرکت ها دفاع کند. ایفای تعهدات بیمه آرامش و آسایش اجتماعی به همراه دارد و اساسا تلاش فعالان این عرصه برای تامین آرامش اجتماعی است. بیمه در ایران از سال ۱۲۸۹ فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. در این مقطع تمام شرکت های فعال در عرصه بیمه شرکت خارجی بودند. ابتدا دو شرکت روسی نادژدا و قفقاز مرکوری فعالیت بیمه را کلید زدند و پس از آن تعداد شرکت های بیمه خارجی به ۱۳ رسید.

تا سال ۱۳۱۴ شرکت بیمه داخلی و ایرانی وجود نداشت. در این سال شرکت بیمه ایران با سرمایه ثبت شده دو میلیون تومان آغاز بکار کرد. این نخستین شرکت بیمه ایرانی بود که توسط پزشک الکساندر آقایان کارمند بیمه نادژدا به علی اکبر داور وزیر مالیه وقت تاسیس شد.

  تبریک روز عرفه با پیام های زیبا و عارفانه

روز بیمه

دلیل نامگذاری ۱۳ آذر به عنوان روز بیمه در تقویم ایران

در سال ۱۳۱۰ دکتر الکساندر آقایان که سابقه فعالیت در شرکت بیمه روسی نادژدا را داشت، ایده تشکیل یک شرکت بیمه ایرانی را به علی اکبر داور، وزیر مالیه وقت مطرح نمود.

اولین شرکت ایرانی بیمه ( شرکت سهامی بیمه ایران) در ۱۵ آبان سال ۱۳۱۴، تاسیس شد. داور در همان روز تاسیس منزل مسکونی خود را تحت بیمه آتش سوزی درآورد و اولین بیمه نامه صادره ایرانی، در همین روز به نام وی ثبت شد و اینگونه او از این شرکت استقبال کرد.

گرچه شرکت بیمه ایرانی در در تاریخ ۱۵/۸/۱۳۱۴ شروع به فعالیت کرد اما چنانچه در بخش سرگ این شرکت با نام شرکت سهامی بیمه ایران در تاریخ ۱۶/۶/۱۳۱۴ با شماره ۴۶۰ در دایره ثبت شرکت ها و علائم تجاری و اختراعات طهران به ثبت رسیده بود. علت تاخیر فعالیت این شرکت تلاش برای تامین پوشش های بیمه اتکایی بود.

آرم شرکت سهامی بیمه ایران ترکیبی از طلوع خورشید و تشعشع انوار آن از فراز قله دماوند است. انتخاب این آرم به دلیل این بوده است که این شرکت در اقتصاد کشور تحولی عظیم ایجاد کرده و آغازی امید بخش و تاثیرگذار در سراسر کشور دارد.

در سال ۱۳۴۷ نام گذاری روزی در سال به نام روز بیمه به طور رسمی مطرح شد و روز ۱۵ آبان به عنوان روز بیمه به رسمیت شناخته شد. در همین سال به مناسبت روز بیمه مراسمی در هتل هیلتون (استقلال فعلی) با حضور وزیر دارایی و تعدادی از شخصیت های سیاسی و اقتصادی ارشد کشور برگزار شد که این نکوداشت سال های بعد نیز تکرار گشت و هر ساله در چنین روزی سمیناری با حضور همه شرکت های بیمه تشکیل می شود.

  تبریک روز جهانی ناشنوایان با پیام های زیبا

13 آذر روز بیمه

پیام های تبریک روز بیمه به کارمندان شرکت های بیمه

به بهانه فرا رسیدن ۱۳ آذر روز بیمه گلچینی از جدید ترین پیامک های روز بیمه را در اختیار شما کاربران گرامی سرمشق انتظار گذاشته ایم، با ما همراه باشید تا این متن ها را بخوانید و به عزیزانتان که در این حوزه فعالیت دارند ارسال نمایید.

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

واژه بیمه در لغت به اطمینان و ضمانت و حفظ و نگهداری در برابر حوادث و خطرات معنا شده و در اصطلاح و ضمانت مخصوصی است از جان یا مال که در تمدن جدید رواج یافته است.

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه گذار در پر تو بیمه از خطرات احتمالی آینده و نگرانیهای مربوط بخود یا دارایی خویش ؛ ایمن می شود و آرامش می یابد.

روز بیمه گرامی باد

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه نوعی خدمت در زمان معین به افراد جامعه است. روز بیمه مبارک

پیام روز بیمه

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه به عنوان اهرمی مهم در ایجاد نظم اجتماعی و آرامش جامعه است.

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه زندگی یک گام برای همیشه آن یک گام را مطمئن بر می داریم

روز بیمه مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

روز ۱۳ آذر در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز صنعت بیمه نامگذاری شده است که به همه ی دست اندرکاران این عرصه تبریک میگویم.

تبریک روز بیمه

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه در اصطلاح ضمانت مخصوصی است از جان یا مال که در تمدن جدید پرطرفدار شده است.

روز بیمه گرامی باد

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

تعیین سالروز برای یک رویداد، حادثه یا پدیده تنها به منظور یاد آوری مجدد این رخداد نیست، بلکه با هدف سپاسگزاری از تلاش های کسانی است که خالصانه زحمت کشیدند تا این رویداد ایجاد و به عنوان اثری جاودانه در اذهان تداعی شود.

  پیام تبریک به تنبل های دوست داشتنی

روز بیمه مبارک باد

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه نوعی خدمت در زمان معین به افراد جامعه است.

متن تبریک روز بیمه

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه، در حقیقت روشی برای جبران خسارت است؛ یعنی با پرداخت مبالغ جزئی، اما در سطح گسترده و وسیع، صندوقی برای اطمینان دادن به انسان هایی که ممکن است دچار آسیب و خسارت در شغل، تجارت، سرمایه گذاری، مسافرت، آتش سوزی و امثال آن شوند، فراهم می آید.

روز بیمه مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

سیزدهم آذر روز بیمه را به تمامی عوامل بیمه ای کشور مخصوصا یه عوامل زحمتکش بیمه تبریک می گویم.

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

روز سیزدهم آذر که در تقویم ملی ما بعنوان روز بیمه نامگذاری شده را به تمامی فعالان این صنعت تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون را برایتان خواستارم.

پیام روز بیمه

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

سیزدهم آذر روز بیمه را به متولیان بیمه کشور این سخت کوشان با فکر و خستگی ناپذیر همیشه پویا تبریک و تهنیت می گوییم.

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

بیمه ساز و کاری است که طی آن یک بیمه گر، بنا به ملاحظاتی تعهد می کند که زیان احتمالی یک بیمه گذار را در صورت وقوع یک حادثه در یک دوره زمانی خاص، جبران نماید یا خدمات مشخصی را به وی ارائه دهد.

۱۳ آذر روز بیمه مبارک

_-_-_—♥️ ♥️ ♥️—_-_-_

روز ۱۳ آذر در تقویم جمهوری اسلامی ایران روز صنعت بیمه نامگذاری شده است که به همه دست اندرکاران این عرصه تبریک می گویم.

 

اگر به دنبال سامانه ارسال اس ام اس هستید ما به شما بهترین سایت ارسال پیامک یعنی سامانه لاین رو معرفی میکنیم

 

——————————-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *