تیتر خبرها
خانه / آموزش / شبکه و اینترنت / ipts و توضیحات افزایش بازدید

ipts و توضیحات افزایش بازدید

ipts چیست؟

کاربرد ipts چیست؟

آیا ipts برای سئو مفید است؟ در این مقاله آموزش میدهیم که ipts چیست و چه زمانی باید از آن استفاده کرد؟

ipts چیست؟

آی پی تی اس حروف مخفف Internet Protocol Address traffic spirit (یا IP traffic search) میباشد و معنی آن میشود ترافیک از طریق ip های اینترنت اما مفهومی که حتما سئو کاران دنبال آن هستند این است که افرادی با جستجو در اینترنت به سایت ما برسند (معمولا بدون هزینه).

اما چیزی که امروزه وقتی اسم ipts برده میشود باید انجام داد چیست؟ یعنی وقتی میگویند روی سایتت ipts بزن یعنی چه کاری انجام بده؟

این بهترین روش ipts میباشد، با مثال:

شما مدیر یک شرکت طراحی سایت هستید و یک سایت دارید به اسم tarahiesite.com و میخواهید با کلمه ی طراحی سایت در گوگل بالا بیایید اما سایت شما در رتبه ی ۹ گیر کرده، حالا شما به ۲۰ نفر از دوستان خود نفری ۲۰۰۰۰ تومان میدهید که به مدت ۲۰ شب هرکدام بروند داخل گوگل و عبارت اصلی شما یعنی “طراحی سایت” را سرچ گوگل کنند. این افراد هر شب با موبایل یا لپ تاپ خود در گوگل کلمه ی طراحی سایت را جستجو می کنند و به رتبه ی ۹ رفته و روی سایت شما کلیک می کنند. به این کار ipts گفته میشود.

ارتباط ipts و سئو چیست؟

به این علت که ipts میتواند از صفحه ی نتایج گوگل به سایت شما ورودی دهد پس با تکرار سرچ و کلیک بر روی سایت شما میتواند روی نتایج گوگل تاثیر گذار باشد. جالب است این را اضافه کنیم که خود ما تا سال ۹۲ از این روش استفاده میکردیم و واقعا هم جواب میگرفتیم. روش کار ما به این صورت بود که برای ۵ سیستم ۵ دستگاه وایمکس مبین نت گرفته بودیم و با avr هر ۱۵ دقیقه تمام سایت ها خاموش و سپس روشن میشدند و با برنامه ای که برای این منظور ساخته شده بود کلماتی که از قبل به آن برنامه داده بودیم را برای ما در گوگل سرچ میکرد و سپس روی سایت مورد نظر ما کلیک میکرد. اما به ۲ تا مشکل خوردیم؛ اول اینکه مبین نت بخاطر تعداد ip هایی که از آنها میگرفتیم سرویسش را قطع کرد و در ادامه کار سخت شد ، دوم اینکه رفته رفته تاثیر این کار با روزانه ۵۰ تا ۱۰۰ کلیک حداقل برای ما آنقدر ارزشمند نبود و کارهای اورگانیک با هزینه های کمتر مفید تر بود.

  اگر روتر بی‌سیم دی‌لینک دارید؛ این سه اقدام مهم را برای مقابله با موج جدید حملات هکرها انجام دهید

در مورد ipst اضافه کنیم که هم میتوانید به صورت مستقیم به سایت هدف وارد شوید و هم از گوگل ، که منظور ما در اصل بازدیدهایی است که از گوگل به سایت می آیند.

نکاتی که برای ipts زدن باید رعایت کرد

 1. نباید یک روز ۱۰۰ نفر این کار را انجام دهند و یک هفته هیچکس این کار را انجام ندهد
 2. حداقل باید به مدت ۱۰ روز کار جستجو و کلیک انجام شود،پیشنهاد ما برای جواب گرفتن یک ماه میباشد
 3. نباید هر روز همان افراد با همان اینترنت و بدون تغییر ip این کار را انجام دهند
 4. هر فرد باید بیش از ۳۰ ثانیه واقعا روی صفحه ی فرود موردنظر بماند
 5. هر فرد باید پس از حداقل ۳۰ ثانیه بر روی یک لینک دیگر از سایت کلیک نماید
 6. افراد بهتر است به سرعت پیج را نبندند و برای سایر کارها از تب جدید در مرورگر خود استفاده نمایند

معایب ipts

به دلایل زیادی استفاده از ipts را توصیه نمیکنیم که در زیر به آنها اشاره میکنیم:

 1. بسیاری مواقع آزمایشات خود ما نشان داده که انجام چنین کارهایی روی سئو تاثیر ندارد.
 2. نمیشود مطمئن بود همه کار خود را درست انجام میدهند و یا اینکه به دلیل اینکه ناقص انجام میدهند ممکن است سئو سایت خصوصا در آن کلمه بیشتر آسیب ببیند
 3. گاها دیده شده که روی ۱ کلمه ipts انجام شده و کمکی به سئو سایت نکرده اما اتفاقا بعدا از پایان کار و با کم شدن سرچ ها و بازدید سایت، در نتیجه رتبه سایت نیز کاهش یافته است
 4. اگر سایت رشد کند و به اشتباه فکر کنید به خاطر اینکار رشد کرده دیگر در ادامه ی مسیر گمراه خواهید شد و تصمیمات غلط باعث سوختن دامنه میشود
 5. هزینه ی ipts خوب که بتواند سایت را در کلمات متوسط به بالا نیز کمک نماید حداقل روزانه ۵۰٫۰۰۰ تومان است که خوب اگر با همین هزینه کارهایی مثل بک لینک خوب و یا pr بگیرید قطعا به نفع شما خواهد بود. حتی اگر بک لینک رایگان بگیرید شاید مفید تر عمل کند.
  برای استفاده از وای‌فای ۶ به چه چیزهایی نیاز داریم؟

این همه از بدی ها و ضرر های ipts گفتیم حالا یکم از خوبی هاش بگیم ، پس اصلا چرا انجام میدیم!

مزایای ipts

 1. دیده شده در کلماتی که همه کاری روی سئو اونها انجام شده مثل: سئو داخلی خوب، سئو خارجی خوب و لینک سازی حرفه ای، با انجام ipts رتبه سایت جابجا شده و در رده های بالاتر قرار گرفته
 2. اگر با ipts سایت شما رتبه ی خوبی بگیرد تازه دست شما باز است که کارهای بهتری برای سئوسایت انجام دهید
 3. هزینه ی ipts از هر کار دیگری کمتر است
 4. باعث بهتر شدن رتبه ی الکسا می شود
 5. باعث میشود رد پایی از خود بجا نذاشته باشید که رقبا متوجه آن شوند

برنامه های ipst

traffic spirit

یکی از نرم افزارهایی که این کار را انجام میدهد نرم افزار traffic spirit میباشد که در زیر تصویر رو قرار دادیم ، داخل این نرم افزار اسم سایت خودتون رو قرار میدید و سایت شما با این برنامه میتواند کار ipts شما را انجام دهد.Traffic Spirit

برنامه Traffic Spirit

روش کار traffic spirit به اینصورت است که نام سایت شما را میگیرد و از سمت شما به سایر بازدید میدهد و در مقابل شما نیز باید به سایت های دیگر بازدید دهید.

امکانات برنامه traffic spirit:

بازدید با آی پی های متفاوت:
تمامی آی پی های بازدید کننده از سایت شما متعلق به کاربران واقعی بوده که خود آنها مانند شما از این نرم افزار افزایش بازدید استفاده می کنند.

بازدید بیش از یک صفحه توسط هر آی پی:
با تعیین زیرصفحه برای بازدید های خود ، هر آی پی بیش از یک بازدید انجام خواهد داد که این عمل در کاهش رتبه الکسای سایت وهمچنین سئوسایت شما بسیار موثر است.

  سعی کنیم این عادت بد را هنگام استفاده از وای‌فای ترک کنیم

تعیین مدت زمان بازدید هر آی پی:
شما می توانید مدت زمان حضور هر آی پی درون سایت خود را مشخص نمایید، در نسخه ای که ما از این برنامه داشتیم از ۲۰ ثانیه تا ۱۲۰ میتوانید تنظیم کنید که این عمل نیز بر روی کاهش رتبه الکسا موثر است.

تعیین پلتفرم بازدید:
شما می توانید تعیین کنید که این بازدیدکنندگان با چه پلتفرمی (موبایل یا کامپیوتر) ، چه سیستم عاملی و چه مرورگری به سایت شما بازدید دهند.

تعیین منطقه ی بازدید:
شما می توانید تعیین نمایید که این بازدیدها از کدام کشور انجام شود، حتی ایران را دارد.

برنامه Jingling

یک نرم افزار دیگه هم به اسم Jingling که با زبان چینی می باشد برای اینکار وجود دارد که البته کارایی خود را در تنوع دادن ip های کشور هایی مانند ایران از دست داده است. در گذشته این نرم افزار هم بهتر عمل میکرد.نرم افزار Jingling

برنامه بازدیددهی Jingling

سایت های کلیکی ایرانی

یک سایت ایرانی به اسم clickaval.com نیز چنین کاری را البته بدون استفاده از برنامه انجام میدهد که در زیر تصویر پنل آنرا نیز مشاهده میکنید، البته امکانات این سایت به شدت بیشتر از ۲ نمونه ی قبل میباشد.

البته سایت های ایرانیه زیادی این خدمات را ارائه میدهند اما این سایت بیشترین امکانات و حق انتخاب را به کاربران میدهد.

در پایان پیشنهاد می کنیم اگر برای بدست آوردن رتبه سایت در گوگل دنبال برنامه ای به غیر از وبمستر هستید این مقاله را بخوانید : بدست آوردن رتبه سایت در گوگل

جدیدترین مقالات سئوسایت با حرفه ای ترین تیم سئوسایت.

یک دیدگاه

 1. چند ساله از ورودی گوکل و افزایش بازدید سایت رنک وب استفاده میکنم واقعا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *