خانه / عمومی / سپهر سلیمی مهر

سپهر سلیمی مهر

آقای سپهر سلیمی مهر از خطه آذربایجان شرقی که فردی ماهر در زمینه برنامه نویسی می باشد آقای سلیمی مهر یکی از هزاران برنامه نویسی می باشد که در زمینه ربات های تلگرامی و گپ فعالیت میکند و شاید میشه گفت یکی از بزرگان ربات ساز در پیامرسان گپ می باشد.

سپهر سلیمی دارای برندی به اسم سپهر می باشد که ایشان را در این زمینه متفاوت نموده است.

همچنین فردی به اسم سپهر سلیمی در ویکی پدیا مطلبی در موردشان درج شده که با آقای سپهر سلیمی مهر متفاوت بوده و ایشان تا به حال در خفا در پیام رسان داخلی گپ فعالیت میکرده ولی چندی میشود که توسط آقای محمد حمزه از استارتاپی که مایل به شروعش هستند سخن به میان آورده و مایل می باشند بزرگترین و پر قدرتمندترین سیستم ها در زمینه های کسب و کار های اینترنتی راه اندازی نمایند.

سپهر سلیمی در حال حاظر ایران تشریف داشته و در تهران سکونت دارند و براساس اهداف بزرگی که در زمینه های مختلف دارند قصد کوچ به کشور های همسایه جهت توسعه دادن به استارتاپ خویش هستند.

آقای مهر در مصاحبه ای که با تیم فنی سپهر داشتند اعلام نمودند تا چند سال آینده شرکت سلیمی مهر در ایران بزرگترین شرکت خواهد شد و استارتاپی به این وسعت در کل ایران پیدا نخواهند کرد و این توسعه و گسترش را مدیون زحمت های آقای محمد حمزه می دانند ایشان افزودند که این مسیر پر پیچ و خم جز با رهنمود هایی دوستانه ایشان هیچ وقت به ثمر نمیتوانست بنشیند.

  زغال فعال چیست؟ + راهنمایی کامل

گوشه ای از مطالبی که در منابع مختلف میتوان در مورد آقای سپهر سلیمی مهر پیدا نمود:

سپهر سلیمی مهر برنامه نویس و طراح وب و اپلیکیشن اندروید کارشانسی ارشد ict فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی شمسی پور با رتبه ۲۱۵ کشوری فنی و حرفه ای

سپهر سلیمی (زادهٔ ۱۹ شهریور ۱۳۸۲) وبلاگ نویس، فعال فضای مجازی ، مدافع حقوق حیوانات ایران می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *