تیتر خبرها
خانه / اخبار / توزیع ۳۰ هزار پرس غذای گرم میان سیل‌زدگان شیراز

توزیع ۳۰ هزار پرس غذای گرم میان سیل‌زدگان شیراز

به گزارش ایکنا از فارس، مرتضی خسروانی، فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز امروز، ۸ فروردین ماه در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده در شرق شیراز ضمن تسلیت به مردم شیراز، گفت: خدمات‌رسانی و رفع مشکلات مردم در عرصه‌های مختلف از اولویت برنامه‌های سپاه است و در این راستا ۳۰ هزار پرس غذای گرم میان سیل‌زدگان شیراز توزیع شده ات.
وی با تاکید بر اینکه سپاه در خدمت رسانی به مردم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و به این موضوع افتخار می‌کند، ادامه داد: تا به حال ۳۵۰۰ نفر مسافر و ساکنین محله‌های سیل زده در سوله‌های ورزشی و حسینیه‌ها و مساجد شهر شیراز اسکان داده‌ایم.
خسروانی به حضور پررنگ نیروهای جهادی در این حادثه تلخ اشاره کرد و افزود: نیروهای بسیجی آماده هرگونه خدمت رسانی به سیل‌زدگان هستند.
فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز با اشاره به اینکه ۸۵۰ واحد منزل مسکونی در شرق شیراز توسط بسیجیان این سپاه تخلیه شده است، گفت: ۳۰ تن آب معدنی در میان سیل‌زدها توزیع شده است.
خسروانی با بیان اینکه ۳۸۰۰ البسه زنانه و وسایل بهداشتی در بین سیل‌زده‌ها توزیع شده است، بیان کرد: ۸۰درصد منازل توسط بسیجیان تخلیه آب شده است.
وی با اشاره به اینکه منازل در مسیر سیل را شناسایی کرده‌ایم، یادآور شد: محله گود گل‌کنان را از شروع خطر سیل امدادرسانی کرده‌ایم و با استقرار تجهیزات در صدد شستن فرش‌ها و زیراندازهای خانه‌های سیل زده هستیم.
‏فرمانده سپاه احمدبن موسی(ع) شیراز در پایان گفت: کسانی که می‌خواهند به سیل زده‌ها کمک داشته باشند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب جاری طلایی سپه، به حساب شماره ۵۱۵۱۸۱۸۰۸۶۰۱۱ و شماره شبا IR030150000005151818086011 و شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۲۱۴۴۸۵۲۰۹ به نام حوادث غیرمترقبه سازمان بسیج برای کمک به هموطنان واریز کنند.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *