قالب وردپرس درنا توس

از حرف تا عمل

از حرف تا عمل

خادم حرم حضرت معصومه –سلام الله علیها- بود. کمی باهاش صحبت کردم. خیلی دلش گرفته بود می گفت همه عشق و علاقه من این که به حضرت و نوکرای حضرت خدمت کنم. خانه ای داشتم دادم به طلبه سیدی از اولاد پیغمبر – صلی الله علیه و سلم- برای اجاره متوجه شدم دستش حسابی خالی و جلو من شرمنده است.

نگذاشتم اذیت شود گفتم ببین این جا خونه خودت است تا وقتی این جا هستی اصلا فکر اجاره نباش . هر موقع داشتی بده نداشتی هم غصه اش را نخور.

زن و فرزندانم در غیاب من رفته بودند به آنها اخطار داده بودند که یا اجاره بدهید یا سریع خونه رو تخیله. وقتی متوجه شدم با عصبانیت مقابل اونا ایستادم گفتم تا من زنده ام کسی حق نداره به آن سید حرفی بزنه مال خودم است اختیارش را دارم می خوام خرج اولاد زهرا -س – کنم.
*از این که می دیدم من تو حوزه درس دین می خونم و مردی داره دینداری می کنه از خودم و حضرت معصومه -س- احساس شرم می کردم. از حضرت معصومه -س- عاجزانه خواستم کمکم کنه فردای قیامت رسوای این متدین ها نشوم، نگویند ای تو که به ما آموزش می دادی چرا خودت….

خدایا چنان کن که فرجام کار

تو خوشنود باشی و ما رستگار

کانال های مارو هم امتحان بکن: تلگرام - سروش - گپ

درباره ی محمد حمزه

یک طلبه که می خواد توی فضای مجازی و وب نویسی قدم بزاره آماده پاسخگویی و کمک رسانی به همه دوستان عزیز هستیم (توی بخش نظرات منتظر دیدگاه هاتون هستم)

مطلب پیشنهادی

این جا و صیغه ای !

این جا و صیغه ای ! نمی دانم چرا عده ای گمان می کنند روحانی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *